auto motor i sport poleca:

Nadjeżdża nowa Toyota Land Cruiser?

Poleć ten artykuł:

Za pośrednictwem aplikacji Instagram w sieci pojawiły się zdjęcia Toyoty Land Cruiser. Czy tak będzie wyglądać nowa japońska terenówka? 

Zobacz całą galerię

Nie zawsze to, co pokazuje się w internecie ma jakiekolwiek przełożenie w świecie rzeczywistym. Dlatego też z pewnym dystansem podchodzimy do zdjęć, które pojawiły się w sieci po tym, jak jeden z użytkowników aplikacji Instagram umieścił je na swoim profilu. Nie jest jasne skąd użytkownik @hamad1two3 ma dostęp do materiałów wyglądających jak oficjalne broszury, ale wygląda na to, że na wrzuconych przez niego zdjęciach widać następną generację Toyoty Land Criuser.

Zapominając o niejasnym pochodzeniu zdjęć, możemy przyjrzeć się autu i zastanowić się, czy faktycznie tak wyglądać będzie duży SUV Toyoty. Bez dwóch zdań pierwsze co rzuca się w oczy to nowy, agresywnie stylizowany przód auta. Jest nowa maska, nowy zderzak, zupełnie przeprojektowane światła oraz wydatny grill, który zdecydowanie nachodzi na reflektory tworząc z nimi spójną całość. Trudno jest to opisać słowami, ale przednie lampy Land Criusera mają w sobie coś, co mogłoby wystraszyć przechodzące dzieci…

Z profilu Land Criuser wydaje się pozostawiony bez zmian, czego nie można powiedzieć o tylnych lampach, które wykorzystują teraz technologię LED,  i wnętrzu, gdzie zagościł m.in. nowy ekran systemu multimedialnego. Więcej rozrywki będą mieli też pasażerowie tylnej kanapy, gdyż wylądowały tam dwa, sporej wielkości ekrany. Zmiany nie ograniczają się jednak do kilku wyświetlaczy. Jest na nowo zorganizowane otoczenie skrzyni biegów, kokpit, czy też zestaw wskaźników. Na opublikowanych zdjęciach widzimy też różne rodzaje listw wykończeniowych i tapicerek, które będzie można zamówić konfigurując nowego Land Criusera.

No właśnie, czy aby na pewno nowego? Przyglądając się Toyocie mamy wrażenie, że to raczej gruntowny facelifting modelu, który na rynek wszedł w roku 2008, a nie zbudowany zupełnie od początku SUV. Tak czy inaczej jesteśmy wdzięczni użytkownikowi @hamad1two3, że przypomniał nam o tym motoryzacyjnym dinozaurze, którego nowe wcielenie prawdopodobnie zadebiutuje na październikowych targach motoryzacyjnych w Tokio. 

Tagi: toyota land cruiser | 200 | nowy model

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij