auto motor i sport poleca:

Nadworny tuner Mercedesa produkuje własne auto

Poleć ten artykuł:

Carlsson, C25 Zobacz całą galerię

Carlsson C25 - bo taka będzie nazwa tego pojazdu - to auto klasy Super GT, które według zapewnień konstruktorów ma łączyć w sobie najnowsze technologie stosowane w budowie samochodów oraz nowy design i niezwykłą ekskluzywność. Produkcja auta będzie limitowana do 25 egzemplarzy i podobno wszystkie przewidziane na ten rok zostały już sprzedane.

Źródłem napędu C25 będzie silnik V12 Bi-Turbo o mocy 753 koni mechanicznych i olbrzymim momencie obrotowym, wynoszącym 1320 niutonometrów. Parametry te pozwolą na rozwinięcie prędkości 352 km/h, a do osiągnięcia pierwszej setki na prędkościomierzu, potrzeba będzie zaledwie 3,7 sekundy.

Jak nietrudno się domyślić, Carlsson zbudował ten pojazd w oparciu o technologię Mercedes-Benz. Dzięki temu auto będzie można serwisować w każdej Autoryzowanej Stacji Obsługi Mercedesa.

Póki co o tym oryginalnym pojeździe wiemy jeszcze, że każdy egzemplarz zbudowany zostanie ściśle według wytycznych klientów, co dodatkowo ma podkreślić jego ekskluzywność.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, w której znajdują się szkice prezentujące ten niezwykły pojazd.

Tagi: Carlsson | C25 | Genewa 2010

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij