auto motor i sport poleca:

Nagroda Concorso dEleganza dla Astona Martina One-77

Poleć ten artykuł:

Aston Martin One-77 Zobacz całą galerię

Pierwszy w pełni sprawny model Astona Martina One-77 został zaprezentowany we Włoszech przed Grand Hotelem Villa d'Este. Odwiedzający to miejsce mogli nie tylko zapoznać się z nowa konstrukcją, ale także oddać swój głos w konkursie na najlepszy design auta koncepcyjnego i prototypu. One-77 zdobył pierwszą nagrodę w swojej klasie, pokonując siedmiu konkurentów z całego świata.

Futurystyczna kabina pasażerska nowego Astona zawiera elementy przeniesione z modeli DB9 i DBS oraz płynnie narysowaną konsolę centralną, w której umieszczono przycisk rozrusznika oraz trójramienne koło kierownicy z łopatkami do zmiany biegów.

Umieszczony pod maską silnik V12 o pojemności 7,3-litra produkuje 700 KM i jest o 25% lżejszy od 6-litrowej jednostki V12, którą Aston montuje w innych modelach. Przy masie całkowitej na poziomie 1 500 kilogramów, One-77 będzie przyspieszał od 0 do 100 km/h w około 3,5 sekundy i rozpędzał się maksymalnie do ponad 320 km/h.

Luksusowy Aston Martin wyposażony został w sześciobiegową przekładnię automatyczną z trybem pracy manualnej oraz w ceramiczne tarcze hamulcowe z ogromnymi zaciskami.

Źródło: mototarget

Tagi: Concorso dEleganza | Aston Martin One-77 | nagroda

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij