auto motor i sport poleca:

Najciekawsze motoryzacyjne premiery 2016

Poleć ten artykuł:

Z premier wybraliśmy najciekawsze samochody oraz te, które od lat są w czołówce sprzedaży. W zestawieniu dominują crossovery i SUV-y, bo to wciąż najmodniejsze auta. Zobacz najciekawsze premiery 2016 roku. 

Zobacz całą galerię

Zestawienie otwiera SUV z Włoch, który pierwotnie miał pojawić się na rynku pod koniec zeszłego roku, potem producent z Turynu zapowiadał „pewny” debiut na tegorocznych targach w Detroit. Do trzech razy sztuka, jak mawia przysłowie i samochód powinien (choć i to nie jest w 100 procentach pewne) zadebiutować w Genewie. Ta sama sytuacja jest z autem, które w naszym zestawieniu pojawia się na 3. pozycji. Drugiej miejsce to sprawdzony przepis na króla kompaktów, który powinien zadebiutować w odświeżonej wersji. Producent tego modelu przyzwyczaił nas jednak, że zazwyczaj wprowadza na rynek auto bazujące na poprzedniku, ale lifting nazywa nową generacją. Na pierwszym miejscu mamy samochód, który pojawi się na rynku w połowie roku i może okazać się strzałem w dziesiątkę. Inna wersja nadwoziowa tego auta, mniej popularna w Polsce jest już dostępna, ale naszym zdaniem dopiero odmiana hatchback przyciągnie klientów. Dominującym czynnikiem na pewno będzie cena oraz wyposażenie oferowane w standardzie. Chcesz wiedzieć, o jakie auto chodzi? Sprawdź 10 premier 2016, które pojawią się w tym roku w Polsce.

Tagi: premiery | top 10

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij