Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Najszybsza porcelana świata

Bugatti Veyron Grand Sport L'Or Blanc Bugatti Veyron Grand Sport L'Or Blanc

Jak pisaliśmy przed kilkoma dniami, wszystkie egzemplarze zamkniętej wersji Bugatti Veyron, jakie firma planowała wyprodukować, mają już swoich właścicieli (link). Zostało jeszcze trochę aut w wersji roadster. Jedno z nich dorobiło się oryginalnego wykończenia - berliński producent porcelany - firma Königliche Porzellan-Manufaktur przygotowała dla niego porcelanowe elementy nadwozia i wnętrza. Producent nie podaje precyzyjnie które elementy zostały wykonane z tego materiału, ale podkreśla, że to najszybsza porcelana świata...

Auto wyceniono na 1,65 miliona euro. Ale nie ma co ostrzyć sobie na nie zębów - to egzemplarz jedyny w swoim rodzaju i nie będzie oferowany do sprzedaży.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Wiem, że nie ma (trochę podkoloryzowałem).
  ~Samuraj, 2011-07-01 13:33:24
 • avatar
  zgłoś
  on nie ma karoserii z porcelany, oszalałeś?
  esper, 2011-07-01 13:20:52
 • avatar
  zgłoś
  Pewnie będzie służyć tylko do oglądania, a cenę podano tylko dlatego, żeby podkreślić ile jest wart ten konkretny egzemplarz. Nawet gdyby wypuścili limitowaną serię tego "cuda" to ciężko jest mi sobie wyobrazić rozmowę dwóch kumpli:- Ach te współczesne, aluminiowe i karbonowe konstrukcje. Świat poszedł tak naprzód ... .- Aluminiowe? Ja mam auto z porcelany!- ... .
  ~Samuraj, 2011-07-01 13:09:55
 • avatar
  zgłoś
  Veyron powoli przechodzi do historii, ale ciągle zaskakuje.
  auto motor i sport, 2011-07-01 08:05:09
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij