auto motor i sport poleca:

Najszybszy pick-up świata – prosto od BMW

Poleć ten artykuł:

BMW M3 pick-up Zobacz całą galerię

Jakiś czas temu w internecie pojawiły się plotki o dostawczej wersji BMW M3, można było znaleźć nawet zdjęcia szpiegowskie prezentujące auto w tym niezwykłym jak na BMW nadwoziu na torze Nurburgring. I oto sprawa stała się jasna - BMW faktycznie szykuje taki pojazd.

Do M3 w wersji coupe, kabrioletu i sedana dołączy niebawem pick-up. Będzie najlżejszy z rodzeństwa, równie mocny (420 KM) i wyjątkowo praktyczny, dzięki tylnej pace o ładowności 450 kg. A dodatkowo, dla poprawy nastroju kierowcy auto będzie oferowane w wersji targa - ze sztywnym, ważącym 20 kg panelem dachowym, który będzie można zdjąć i zrobić z M3 pick-upa w wersji cabrio! Wyobrażacie sobie taką podróż z otwartym dachem, niemiecką autostradą, z prędkością bliską 300 km/h z towarem "na pace"? Idealny pojazd do rozkręcenia działalności biznesowej w postaci ultraszybkich przesyłek kurierskich. A dzięki hakowi holowniczemu nie ma problemu z podpięciem przyczepy i zabraniem dodatkowego zestawu przesyłek. Brawo BMW! To się nazywa wyjście naprzeciw rosnącym potrzebom klienta!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | M3 | pick-up

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij