auto motor i sport poleca:

Największy salon BMW w Polsce już otwarty!

Poleć ten artykuł:

salon BMW Inchcape

Mieści się on przy al. Prymasa Tysiąclecia 64 i ma powierzchnię prawie 3000 metrów kwadratowych. Klient może w nim wybierać zarówno samochody nowe, używane jak i motocykle, na miejscu dostępna jest też pełna paleta usług finansowania zakupu. Oprócz marki BMW, w nowym salonie firmy Inchcape oferowane są także samochody MINI.

Oczywiście, na miejscu jest też w pełni wyposażony serwis, w którym na powierzchni 750 metrów kwadratowych mieści się 12 podnośników.

Podczas uroczystego otwarcia nowego salonu miały miejsce premiery 4 nowych modeli marki BMW - X1, X5Mi X6M oraz 5GT.Ten ostatni model to zupełnie nowe BMW, stanowiące połączenie połączenie limuzyny, kombi i liftbacka. 

"Budowa tego salonu to tylko jeden z elementów realizacji strategii Customer First. W jej ramach wdrażany jest pięcioletni program Inchcape Advantage, zmierzający do umieszczenia klienta w centrum wszystkich działań podejmowanych przez Inchcape Motor. Ten wysoki poziom obsługi dotyczy zarówno etapu podejmowania decyzji zakupowej, testowania samochodu, czy samego zakupu, ale również, a może przede wszystkim obsługi klienta w serwisie." - mówi Marcin Słomkowski, dyrektor Inchcape Motor Polska.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | salon samochodowy | Inchcape

Oceń artykuł:

3,80

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij