auto motor i sport poleca:

Najwygodniejszy fotel samochodowy świata?

Poleć ten artykuł:

W pogoni za karierą często przesiaduje się długie godziny w biurze, dyskutuje, biega, załatwia... To wszystko przekłada się na duży poziom stresu. Lincoln ma złoty środek dla kogoś zabieganego. Podczas powrotu do domu może odstresować się w innowacyjnych fotelach koncepcyjnego Continentala.

Fotele Lincoln Continental Zobacz całą galerię

Spece z Lincolna twierdzą, że fotele zaprezentowane w koncepcyjnym modelu Continental rozpoczną nową erę komfortu i luksusu. Przy ich tworzeniu inspirowano się fotelami lotniczymi z prywatnych odrzutowców.

Fotele Lincolna wykorzystują zwieszenie oparte na miękkiej piance i plastiku. Połączenie tych dwóch materiałów sprawia, że fotel dopasowuje się do kształtów ciała i okala plecy oraz kark. Kluczową zaletą foteli jest 30-stopniowy system regulacji. Nie mamy pojęcia w jakich płaszczyznach może poruszać się tel fotel, ale patrząc na "łamane" oparcie oraz niezależnie regulowane boczki jest to możliwe. Oprócz tego siedzenia wyposażono w system podgrzewania, wentylowania i masażu.

Krótko o koncepcyjnym Continentalu. Ten model będzie amerykańskim Maybachem. Ultra luksusowy sedan pojawił się na styczniowych targach w Nowym Jorku. Nieznana jest jego data premiery. Główne rynki zbytu tego auta to USA i Chiny. Auto ma napędzać nowy, 3-litrowy, doładowany silnik EcoBoost od Forda. Na chiński rynek ma też trafić czterocylindrowa odmiana. Continental ma też otrzymać innowacyjny napęd na cztery koła zapożyczony z nowego Focusa RS.

Tagi: fotel

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (1)

Tatiana66, 28 kwietnia 2016, 22:49

Podobno w tym momencie najlepsze wnętrza i najwygodniejsze fotele ma lexus :) Tak przynajmniej twierdzi portal motoryzacyjny WardsAuto. Cos  tym więcej można znaleźć tutaj: http://www.mototarget.pl/news,lexus_rx_nagrodzony_za_najlepsze_wnetrze,21331.html
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij