Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Następca Fiata Linea jeszcze w tym miesiącu

Fiat Linea ma się doczekać swojego następcy. Póki co, Fiat pokazuje jedno zdjęcie i mocno maskuje przedprodukcyjny egzemplarz testowy.

fot. worldcarfans.com

Fiat Linea to dość rzadki gość na naszych drogach, a niektórzy pewnie nawet nie wiedzą o jego istnieniu. Będący czterodrzwiową wersją Fiata Grande Punto sedan nigdy nie zwojował polskiego rynku, mimo, iż jego mocno chromowanej „buzi” nie można odmówić uroku.

Nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat tego, czy nadchodzący model odziedziczy nazwę po swoim poprzedniku. Nie zdziwilibyśmy się gdyby nowy sedan dołączył do rodziny „500”, która ze swoją nomenklaturą odnosi duże sukcesy. To, co pewne to premiera nowego Fiata, która odbędzie się jeszcze w tym miesiącu na targach motoryzacyjnych w Istambule.

Choć opublikowane przez producenta zdjęcie nie zdradza zbyt wielu szczegółów, to zauważyć można, że nowy sedan będzie stylistycznie dużo mniej powściągliwy. Ostrzejsze linie, ciekawy wzór podświetlonych lamp tylnych czy zintegrowany z klapą bagażnika delikatny spojlerek świadczą o tym, że być może nowy sedan wniesie trochę świeżości i włoskiego stylu po nie zapadającej w pamięć Linei. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Pod koniec maja światło dzienne ujrzy następca Fiata Linea. Przedsmak tego, jaki będzie nowy model pokazuje opublikowane przez producenta zdjęcie.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Nastepca-Fiata-Linea-jeszcze-w-tym-miesiacu,19702,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-08 10:21:27
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij