auto motor i sport poleca:

Następca Nissana 370Z będzie crossoverem! - Targi Frankfurt 2015

Poleć ten artykuł:

Staramy sobie to przyswoić, ale nadal przychodzi to z oporem - następca Nissana 370 Z pojawi się jako crossover. Takie informacje podał brytyjski serwis Autocar.

Nissan modernizuje 370Z Nissmo Zobacz całą galerię

Nissan 370 Z zdołał zgromadzić sporą rzeszę fanów. Niestety zwłaszcza, ci którzy czekają na następce będą rozczarowani. Otóż Nissan postanowił, iż do gamy nie wprowadzi już sportowego coupe w miejsce 370 Z, a crossovera. Mało tego Autocar, powołując się na swoje źródła w Nissanie mówi o koncepcyjnym aucie zapowiadającym nowy model. Ten zostanie zaprezentowany już na targach we Frankfurcie.

Oczywiście nikt z Japonii nie potwierdza tych informacji. Nie ma co jednak się tym zbytnio martwić, bo targi we Frankfurcie wystartują już za kilka dni i wszystko się wyjaśni. Coś jednak jest na rzeczy, gdyż od jakiegoś czasu Nissan zastanawiał się nad rozwiązaniem kwestii następnej generacji modelu z literą Z. Ktoś powie, że sport kłóci się z crossoverami. Czyżby? Widać uśmiechy właścicieli Juke'a Nismo RS.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Nissan 370 Z | crossover | frankfurt2015

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij