auto motor i sport poleca:

Nawet 850 tys. Audi A4 do serwisu

Poleć ten artykuł:

Audi A4 wzywane są do serwisu z powodu błędnego oprogramowania przednich poduszek powietrznych. W najgorszym razie, poduszki mogą się nie odpalić podczas wypadku.

Audi A4 w fabryce

W poliftingowych modelach Audi A4 (po 2012 roku), błędnie zaprogramowane poduszki, mogą źle odczytać rodzaj wypadku i uznać go np. za zbyt łagodny, aby odpalić poduszki. Skutkiem tego, poduszki nawet przy poważnej kolizji mogą nie zadziałać. Akcja dotyczy modeli sedan i kombi i Allroad.

Nie wiadomo ile aut w Polsce obejmuje akcja serwisowa. W sumie ponad 850 tys. Audi A4 jest objętych tą akcją. Właściciele wadliwych aut sami zostaną poinformowani o wizycie serwisowej w celu usunięcia usterki.

Rok 2014 to rok rekordów w akcjach serwisowych. W lipcu do serwisu z powodu usterek zostało wezwanych aż 8 milionów samochodów koncernu General Motors. W ostatnim czasie także właściciele Oplów Corsa i Mercedesów Klasy C byli wzywani do serwisu z powodu wad w układzie kierowniczym.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 140 200 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: akcja seriwsowa | akcja naprawcza | Audi A4

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij