Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nie będzie nowego NSX-a

Acura NSX

Od jakiegoś czasu odkrywaliśmy coraz to nowe informacje na temat NSX-a następnej generacji. Auto miało mieć 10-cylindrową jednostkę napędową, napęd na tylne koła i być bardzo szybkie na torze.

Podobno prototyp NSX-a, testowany na legendarnym torze Nurburgring, uzyskał czas przejazdu wynoszący 7 minut 37 sekund. I to przy pierwszym podejściu! Niestety, z radością z jazdy, zwyciężyły kryzys ekonomiczny i konieczność rozwoju nowych, "zielonych" technologii.

Szkoda, bo zapowiadało się fantastyczne auto. Zapewne wkrótce przekonamy się też, czy długo zapowiadany Lexus LF-A trafi do produkcji, czy też podzieli los NSX-a...

Źródło: Auto Car, informacja własna

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  NSX był supersamochodem , legendą , już sam fakt , iż nad jego układem jezdnym pracował sam Ayrton , w połączeniu ze wspaniałym ostrym wyglądem , czyniło to auto wyjątkowym . S2000 , który niby miał być jego następcą ( a w istocie stał się konkurentem dla Mazdy Miata ) to nieporozumienie . No więc wydawało się , że Honda wróci do formy nowym NSX-em.... a tu klapa .
  ~AMiS Fan:), 2008-12-18 11:42:28
 • avatar
  zgłoś
  Podgrzewanie atmosfery wokół auta, czy skrajna głupota? Bo inaczej nazwać nie mogę pomysłu na wycofanie się z tego świetnego projektu, który dałby Hondzie prestiż i mamonę.
  ~Agata van der Snob, 2008-12-17 18:18:16
 • avatar
  zgłoś
  Szef Hondy Takeo Fukui doniósł, że zostają wstrzymane prace nad nową odmianą Hondy NSX!
  auto motor i sport, 2008-12-17 16:07:16
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij