auto motor i sport poleca:

Niecierpliwy Klien

Poleć ten artykuł:

Christian Klien

Przed nim na pewno ciekawa praca tym bardziej, że w przyszłym sezonie należy oczekiwać wiele zmian. - Kompletnie nowe przepisy techniczne oznaczają, że kierowcy testowi będą mieli znacznie więcej pracy niż kiedyś. Formuła 1 zmieni się znacznie po wprowadzeniu opon typu slick, systemu KERS i innej aerodynamiki. Każdy element jest kolejną niewiadomą, która będzie miała wpływ na ten sport. Prace nad rozwojem bolidów nie były nigdy ciekawsze niż obecnie.

Christian cieszy się na myśl, że ponownie będzie stanowił część zespołu BMW Sauber F1 Team. - Trio w postaci Roberta Kubicy, Nicka Heidfelda oraz mnie nie zmieni się. Cieszy mnie to, że zespół zadowolony jest z naszej pracy. W Formule 1 jest może trzy czy cztery bolidy, które mogą wygrywać bez pomocy z zewnątrz. Będę testował jeden z nich i jestem gotowy do pracy w każdej chwili, nawet jeśli będzie w grę wchodził wyścig. Wierzę, że jestem na właściwym miejscu z właściwymi ludźmi.

Źródło: Mototarget

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Klien | BMW | Formuła 1 | F1

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij