Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Niewielkie zmiany w Civiku

W Paryżu można zobaczyć Hondę Civic w wersji, jaka będzie sprzedawana w salonach w przyszłym roku. Zmian będzie naprawdę niewiele. Pięciodrzwiowa wersja przejmie osłonę chłodnicy z modelu trzydrzwiowego i będzie można zamówić auto w nowym odcieniu - Ionized Bronze.

W kabinie pojawić się nowa tapicerka - tkanina połączona z alcantarą. W serii limitowanej GT dostępna będzie w standardzie tapicerka z alcantary połączonej ze skórą. Model ten otrzyma też 17-calowe felgi aluminiowe o nowym wzorze.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 90 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):Skoro już mowa o następnej generacji, trudno będzie przebić Hondzie obecny projekt (przynajmniej designersko). Błędów nie dało się ustrzec i miejmy nadzieję, że nowa generacja je wyeliminuje, a przy tym będzie równie ciekawa designersko. Ja po obejrzeniu różnych zapowiedzi i wizji komputerowych następcy tylko na to czekam
  ~airmatic, 2010-10-05 22:24:49
 • avatar
  zgłoś
  Skoro już mowa o następnej generacji, trudno będzie przebić Hondzie obecny projekt (przynajmniej designersko). Civic jest jaki jest. Na początku byłem do niego nastawiony sceptycznie. Mówiłem: co to ma być! Toż to jakaś kosmiczna klucha! Ale z czasem się do niej przekonałem. Fakt, ma kosmiczny design, ale zarazem i ładny oraz ciekawe rozwiązania. Błędów też nie dało się ustrzec i miejmy nadzieję, że nowa generacja je wyeliminuje, a przy tym będzie równie ciekawa designersko.
  ~Samuraj002, 2010-10-05 22:14:07
 • avatar
  zgłoś
  'esper' napisał(-a):etam, mogliby już wypuścić nową generację. Ta nie jest specjalnie udana wg mnie.No to pozwól, że opiszę jej typowe przypadłości.A: Designersko ciekawe wnętrze cierpi na niezbyt szlachetną odmianę plastików (lubią się rysować). B: Plastikowa szybka okalająca prędkościomierz potrzebuje jakiejś specjalnej tkaniny do czyszczenia, bo inaczej ślady sprzątania zostaną ci forever (koliste, wzdłużne i wszerz - powinni o tym ostrzegać przy sprzedaży!!!). C: Z tyłu zawieszenie daje się pasażerom we znaki twardością, a przedni zderzak wymaga czujności sokoła wędrownego.D: Dla niektórych tylna szyba.Niemniej designersko wygląda genialnie (mnie się podoba, zwłaszcza w czarnym kolorze).I oby następna generacja porwała nas jeszcze bardziej. Choć obawiam się, że będzie ciężko
  ~airmatic, 2010-10-05 22:07:53
 • avatar
  zgłoś
  etam, mogliby już wypuścić nową generację. Ta nie jest specjalnie udana wg mnie.
  esper, 2010-10-05 20:04:05
 • avatar
  zgłoś
  Czerwone są najlepsze według mnie, ale ten nowy lakier też niczego sobie. Szkoda, że akwarium zniknie, bo wyglądało naprawdę nieźle i oryginalnie. :/
  ~Samuraj002, 2010-10-05 19:23:38
 • avatar
  zgłoś
  'airmatic' napisał(-a):OCZYWIŚCIE, ŻE CZARNE (jedyne słuszne, i dlatego jeździ ich najwięcej)A ja myślałem że tylko czerwone i białe.
  ~Gość, 2010-10-04 22:19:52
 • avatar
  zgłoś
  Czyli żegnamy charakterystyczne "akwarium" na przednim pasie Civica. Nic nie szkodzi. A nowy kolor nadwozia traktujemy jako ciekawostkę. I podpowiadamy, jakie są mile widziane.OCZYWIŚCIE, ŻE CZARNE (jedyne słuszne, i dlatego jeździ ich najwięcej)
  ~airmatic, 2010-10-04 13:54:12
 • avatar
  zgłoś
  Honda wprowadza drobne zmiany w swoim najbardziej oryginalnym modelu.
  auto motor i sport, 2010-10-04 08:46:13
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij