auto motor i sport poleca:

Nissan 370Z 40th Anniversary Edition

Poleć ten artykuł:

Nissan 370Z 40th Anniversary Edition Zobacz całą galerię

Wersja specjalna 370Z, która powstała w celu uczczenia czterdziestych urodzin oryginalnego Datsuna 240Z, zostanie wyprodukowana w ograniczonej liczbie 1 000 sztuk przeznaczonych do sprzedaży wyłącznie na rynku w Ameryce Północnej. Ceny modelu będą rozpoczynały się od 39 580 dolarów.

Wersja 40th Anniversary Edition wyróżnia się specjalnym kolorem nadwozia "40th Quartz", czerwoną skórzaną tapicerką wnętrza oraz czerwonymi przeszyciami na konsoli centralnej i kierownicy. W kabinie pasażerskiej umieszczono także specjalną tabliczkę znamionową, która potwierdza autentyczność produktu.

Całość uzupełniają przyciemnione obręcze aluminiowe, czerwone zaciski hamulcowe oraz oznaczenia "40th Anniversary Edition". Pod maską Nissana 370Z w edycji specjalnej pracuje ten sam silnik, który napędza inne wersje tego modelu.

JednostkaV6 o pojemności 3,7-litra z systemem VVEL (Variable Valve Event and Lift - bezstopniowa regulacja faz rozrządu) "kręci się" do 7 000 obr./min. i rozwija moc 332 koni mechanicznych.

Źródło: Moto Target

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 200 500 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | 370Z | 40th Anniversary Edition | model jubileuszowy

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij