auto motor i sport poleca:

Nissan Cube Denki w Polsce

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Samochód będzie eksponowany w specjalnym namiocie na jednym z ulubionych miejsc spacerów i wycieczek zarówno turystów jak i rdzennych mieszkańców Trójmiasta - Al. Jana Pawła II przy Skwerze Kościuszki w sobotę 20 września.

Koncepcyjny model Denki Cube wykorzystuje najnowsze osiągnięcia Nissana w dziedzinie aut elektrycznych, które zamknięto w pudełkowaty kształt będącego już ikoną japońskiej miejskiej motoryzacji modelu Cube.  

Benzynowy silnik 1,3 litra zastąpiony został jednostką elektryczną oraz najnowszymi akumulatorami litowo-jonowymi, umieszczonymi pod podłogą oraz pod siedzeniami. Akumulatory te są również bezpieczniejsze w eksploatacji dzięki zastosowaniu chemicznie stabilnego manganu o strukturze szkieletowej, z którego wykonane są elektrody. Urządzenia te wykazały się stabilnymi osiągami przy przebiegach ponad 100,000 km.  

Wewnątrz znajdują się tylko dwa rzędy siedzeń w porównaniu z trzema oferowanymi standardowo w modelu Cube oraz pełny, szklany panel dają poczucie większej przestrzeni, zaś powiększony o 24 cm rozstaw osi zapewnia więcej miejsca, niezbędnego by pomieścić zespół akumulatorów.  

Źródło: samar

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Cube Denki | prezentacja | Polska | Gdynia

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij