Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan Cube Denki w Polsce

Nissan Denki Cube

Samochód będzie eksponowany w specjalnym namiocie na jednym z ulubionych miejsc spacerów i wycieczek zarówno turystów jak i rdzennych mieszkańców Trójmiasta - Al. Jana Pawła II przy Skwerze Kościuszki w sobotę 20 września.

Koncepcyjny model Denki Cube wykorzystuje najnowsze osiągnięcia Nissana w dziedzinie aut elektrycznych, które zamknięto w pudełkowaty kształt będącego już ikoną japońskiej miejskiej motoryzacji modelu Cube.  

Benzynowy silnik 1,3 litra zastąpiony został jednostką elektryczną oraz najnowszymi akumulatorami litowo-jonowymi, umieszczonymi pod podłogą oraz pod siedzeniami. Akumulatory te są również bezpieczniejsze w eksploatacji dzięki zastosowaniu chemicznie stabilnego manganu o strukturze szkieletowej, z którego wykonane są elektrody. Urządzenia te wykazały się stabilnymi osiągami przy przebiegach ponad 100,000 km.  

Wewnątrz znajdują się tylko dwa rzędy siedzeń w porównaniu z trzema oferowanymi standardowo w modelu Cube oraz pełny, szklany panel dają poczucie większej przestrzeni, zaś powiększony o 24 cm rozstaw osi zapewnia więcej miejsca, niezbędnego by pomieścić zespół akumulatorów.  

Źródło: samar

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Podczas zlotu organizowanego przez Akademię Morską w Gdyni Nissan po raz pierwszy przedstawi model Cube w Europie Środkowo-Wschodniej.
    auto motor i sport, 2008-09-18 10:26:09
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij