auto motor i sport poleca:

Nissan Ellure – piękny i nic więcej

Poleć ten artykuł:

Nissan Ellure Zobacz całą galerię

Koncepcyjny model ma nadwozie typu "czetrodrzwiowe coupe" - widać teraz każdy producent musi mieć co najmniej jeden model w tej wersji. Oprócz modnego nadwozia widzimy przednią szybę przechodzącą w panoramiczny dach, drzwi otwierane "na szafę" i 21-calowe felgi z lekkich stopów.

W futurystycznej, trzykolorowej kabinie wygospodarowano miejsce dla czterech pasażerów. Tylne drzwi otwierane "pod wiatr" mają ułatwić zajmowanie miejsc. Po ich otwarciu zaskakuje brak środkowego słupka - ale takie są przywileje konceptów.

Pod maską pojazdu przywiezionego na targi w Los Angeles znajduje się... powietrze. Nissan nie pokusił się o instalację silnika, ale poinformował, że powinna tam znaleźć się turbodoładowana, 2,5-litrowa jednostka benzynowa wspierana przez silnik elektryczny. Zespół miałby generować 275 KM mocy przekazywanej na koła za pośrednictwem bezstopniowej skrzyni biegów.

I na tych zapowiedziach/przypuszczeniach się skończy. Seryjna produkcja Ellure nie została zaplanowana.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Ellure

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij