auto motor i sport poleca:

Nissan Extrem Concept – japońska samba

Poleć ten artykuł:

Tym konceptem Nissan chce pokazać, w którym kierunku zmierza i czego można się będzie spodziewać po kolejnych jego modelach.

Zobacz całą galerię

Koncept Extrem mierzy 3850 mm długości, 1765 mm szerokości i 1530 mm wysokości. Rozstawi osi to 2450 mm. Jak twierdzi Nissan ten koncept zaprojektowany został specjalnie dla Brazylii (wspólnie z projektantami z tego kraju) jednak wiadomo, że pewne elementy zapowiadają przyszłe modele Nissana również na innych kontynentach.

Nissan określa wnętrze Extrema (nie ujawniono zdjęć) jako 2+2, zatem tylne miejsca będą zapewne traktowane jak rezerwowe. 19-calowe felgi w potężnych nadkolach nie wyglądają na swój rozmiar. Uwagę wzbudza centralnie umieszczony wydech i bardzo wysoki tył. Nie brakuje LED-ów, ostrych krawędzi i ciekawych przetłoczeń. Pod maską znajduje się 1,6-litrowy silnik doładowany karmiący się benzyną. Mocy auta nie podano jednak przewiduje się, że osiąga on mniej więcej 190 KM i 240 Nm momentu obrotowego. Gdyby samochód wszedł do produkcji byłby oferowany z napędem 4x4 lub tylko na przednią oś.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Extrem | Concept

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij