auto motor i sport poleca:

Nissan Fuga/Infiniti M również hybrydowe

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Oficjalna premiera nowego sedana będzie miała miejsce podczas zbliżającego się wielkimi krokami Tokio Motor Show. Infiniti do sprzedaży trafić ma wiosną przyszłego roku. Nissan w japońskich salonach pojawi się jeszcze tej jesieni. W środku i na zewnątrz auta są identyczne. Różnią się tylko emblematami marek.

W Japonii źródłem napędu auta ma być znany z Nissana 370Z czy Infiniti G37 silnik VQ37VHR (V6 o pojemności 3,7 l) oraz mniej znany VQ25HR (V6, 2,5 l pojemności). Amerykańskie Infiniti zamienia mniejszy z nich na 5,6-litrowy silnik V8, a w Europie auto może być sprzedawane z dieslem Renault.

Zarówno ze znaczkiem Nissana jak i z emblematem Infiniti samochód będzie dostępny w wersji z napędem hybrydowym. Źródłem napędu będzie w tej wersji silnikiem benzynowym 3,5 l połączonym z wydajnym, jednym silnikiem elektrycznym z dwoma sprzęgłami oraz akumulatorami litowo-jonowymi.

Auto w tej wersji ma być oszczędne jak kompakt klasy C. Pojeździmy - zobaczymy.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Fuga | Infiniti M | Tokio Motor Show 2009

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij