auto motor i sport poleca:

Nissan GT-R 2017 - co nowego?

Poleć ten artykuł:

Nissan GT-R to przede wszystkim poprawa jakości wykonania i delikatne zmiany stylistyczne. Auto ma być teraz mniej szpanerskie, a bardziej "premium".

Nissan GT-R 2017 Zobacz całą galerię

Nissan GT-R planowany na rok 2017 został przyłapany na testach w Kalifornii. Auto dobrze zamaskowano, ale mimo to nie widać w aucie zbyt wielu zmian. Kamuflaż może świadczyć o zmianach na całej linii nadwozia. Inny będzie zapewne przedni zderzak, progi, a także tylna część. Poprawom mają ulec właściwości aerodynamiczne.

O danych auta wiadomo niewiele, ale menedżer programu o nazwie GT-R, Hiroshi Tamura powiedział, że chce "ulepszyć właściwości jezdne, jakość prowadzenia, obniżyć hałas i wibracje". Jego wypowiedź może wskazywać na zmiany w zawieszeniu, układzie kierowniczym oraz lepsze materiały i wykonanie.

Nissan GT-R 2017 ma zmienić nieco charakter z chuligana na eleganckiego mięśniaka. Coś jak Jason Statham w Transporterze.

Nie ma ani słowa o jednostce napędowej, która prawdopodobnie zostanie niezmieniona. Być może wzrośnie moc 3.8-litrowego silnika V6, który obecnie rozwija 545 KM oraz 600 KM w wersji NISMO.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 530 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan GT-R

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij