auto motor i sport poleca:

Nissan LEAF wjechał do dwóch polskich salonów: tylko ta cena!

Poleć ten artykuł:

Elektryczny model Nissana, który podczas jazdy nie emituje żadnych szkodliwych substancji, trafił już do oferty polskiego importera.

Nissan, Leaf Zobacz całą galerię

Na razie LEAF będzie mógł być zamawiany w dwóch polskich salonach: w Warszawie (Zaborowski) i Krakowie (Japan Motors). Pytanie jednak czy znajdą się chętni by zapłacić aż 126 000 złotych za podstawową odmianę Visia (jest jeszcze Acenta i Tekna). Pierwsze samochody mogą trafić do klientów w lipcu.

Do tej pory na świecie sprzedało się prawie 60 000 egzemplarzy modelu LEAF. Jego europejska, ostatnio zmodernizowana wersja (z zasięgiem do 199 km) jest produkowana w Sunderland w Wielkiej Brytanii.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 128 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Leaf | polskie ceny | sprzedaż w Polsce

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (12)

Samuraj, 6 maja 2013, 18:55

Pod jakim kątem "technologicznym" Dacia to taki okrutny zacofaniec (biorąc jednak pod uwagę, że to marka budżetowa, bo ta informacja nie jest jednak bez znaczenia)?   Nawet statystyczny Kowalski woli nowoczesną i bezpieczną Fabię lub Octavię od Sandero czy Logana.   Nie powiedziałbym. ;)

rzęsor, 6 maja 2013, 13:52

Progres jest ale Dacie to technologicznie nadal samochody z lat 90-tych ubiegłego wieku.   I budżetowość marki tego w niczym nie zmienia.   Nawet statystyczny Kowalski woli nowoczesną i bezpieczną Fabię lub Octavię od Sandero czy Logana.

airmatic, 4 maja 2013, 06:17

Z jego opisu wynika, że nie zauważył, bo nie widział

Samuraj, 3 maja 2013, 18:35

Zacznijmy od tego, że Dacia jest marką budżetową, więc jej aspiracją nie jest raczej konkurowanie ze Skodą tudzież Hyundai'em i tym bardziej nie można jej porównywać do takich produktów. Powiedz, że nie zauważyłeś dużego progresu w samochodach Dacii ...

rzęsor, 3 maja 2013, 11:40

Niby który model dorównuje chociażby Skodzie czy Hyundajowi?   Bo na pewno nie Sandero, Logan ani Duster.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij