auto motor i sport poleca:

Nissan Navara z trzema gwiazdkami!

Poleć ten artykuł:

Nissan Navara Zobacz całą galerię

Pickup Nissana był sprawcą największej niespodzianki "in minus" w niedawnych testach zderzeniowych przeprowadzonych przez Euro NCAP. Zdobył tylko jedną, i to przekreśloną gwiazdkę w kategorii ochrony dorosłych oraz osób podróżujących pojazdem.

Po fatalnych wynikach pierwszego testu, Nissan zmodyfikował oprogramowanie sterujące działaniem poduszek powietrznych; wada dotyczyła wyłącznie egzemplarzy wyprodukowanych od maja do grudnia 2007 roku.

Ale kampania serwisowa, która początkowo obejmowała wyłącznie rok modelowy 2008, rozszerzona została na wszystkie egzemplarze Navary, jakie powstały od początku produkcji.

Przypomnijmy, że w teście zderzenia bocznego pickup Nissana uzyskał maksymalną punktację. Podobnie, za ochronę pasażerów w wieku do trzech lat. W poprzednim teście Euro NCAP na ocenę skuteczności ochrony podróżujących autem, negatywnie wpłynęło opóźnienie w napełnianiu się czołowych poduszek powietrznych.

Źródło: Euro NCAP

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 115 220 PLN
Dostępne nadwozia: pick-up-2, rama-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Navara | Euro NCAP | crash test

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij