auto motor i sport poleca:

Nissan X-Trail – debiut odświeżonego SUV-a

Poleć ten artykuł:

Nissan, X-Trail Zobacz całą galerię

Jego nowe wcielenie wyróżniają delikatne zmiany nadwozia, lepsza jakość i funkcjonalność wnętrza oraz kilka zmian mechanicznych i aerodynamicznych.

Z przodu wyróżnia go zmodyfikowany grill wraz z nowymi reflektorami i zderzakiem. Z tyłu również znajdziemy nowy zderzak oraz przeprojektowane światła z technologią LED. Nowe są również wzory 17- i 18-calowych felg aluminiowych.

We wnętrzu pojawią się nowe kolory i wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Zmiany objęły też tablicę rozdzielczą, która zyskała nowy ekran komputera. Dodatkowo poprawiono komfort pasażerów podróżujących na tylnych siedzeniach. Przyczyniła się do tego modyfikacja przednich foteli, dzięki której uzyskano dodatkową przestrzeń dla pasażerów drugiego rzędu.

Odświeżone silniki Diesla spełniają teraz normę Euro 5 i współpracować mają z uaktualnioną przekładnią manualną i automatyczną.

Dodatkowych szczegółów spodziewać się możemy tuż przed rozpoczęciem sprzedaży nowego X-Traila, która zapowiedziana została już na wrzesień.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | X-Trail | facelifting | Paryż 2010

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij