Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissan i Red Bull X-Fighters

W sobotę 6 września 2008 roku na Stadionie X-lecia w Warszawie odbędzie się wielki finał Red Bull X-Fighters. Nigdy wcześniej zawody tej rangi nie gościły w Polsce ani w żadnym innym kraju Europy środkowo - wschodniej. Na potrzeby imprezy powstanie najbardziej nowatorski tor do freestyle motocrossu a 35 000 widzów będzie świadkami wyczynów najznamienitszej czołówki zawodników FMX. 

Nissan przygotował specjalny pokaz dwóch teamów rajdowych. Obaj kierowcy zaprezentują niezwykłe możliwości, jakimi dysponują "dakarowe" Nissany Navara oraz oni sami. Korzystając z toru dla zawodników Nissany będą brały udział w symulowanym wyścigu, wykorzystując najazdy i inne przeszkody do wykonywania skoków i uślizgów. Auta prawdopodobnie będą wykorzystywać fragmenty korony stadionu do jazdy ekstremalnej jak i będą przemieszczać się między sektorami widzów, z zachowaniem wszelkich warunków bezpieczeństwa. 

Źródło: nissan

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Właśnie przed chwilą wróciłem z jazdy na motorku...i w lesie (kopalnia) w podwarszawskim Józefowie, Panowie sobie ćwiczyli jazdę...coś niesamowitego:):)
  ~Jankess, 2008-09-05 13:26:42
 • avatar
  zgłoś

  auto motor i sport, 2008-08-25 12:06:31
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij