auto motor i sport poleca:

Nissan i Red Bull X-Fighters

Poleć ten artykuł:

W sobotę 6 września 2008 roku na Stadionie X-lecia w Warszawie odbędzie się wielki finał Red Bull X-Fighters. Nigdy wcześniej zawody tej rangi nie gościły w Polsce ani w żadnym innym kraju Europy środkowo - wschodniej. Na potrzeby imprezy powstanie najbardziej nowatorski tor do freestyle motocrossu a 35 000 widzów będzie świadkami wyczynów najznamienitszej czołówki zawodników FMX. 

Nissan przygotował specjalny pokaz dwóch teamów rajdowych. Obaj kierowcy zaprezentują niezwykłe możliwości, jakimi dysponują "dakarowe" Nissany Navara oraz oni sami. Korzystając z toru dla zawodników Nissany będą brały udział w symulowanym wyścigu, wykorzystując najazdy i inne przeszkody do wykonywania skoków i uślizgów. Auta prawdopodobnie będą wykorzystywać fragmenty korony stadionu do jazdy ekstremalnej jak i będą przemieszczać się między sektorami widzów, z zachowaniem wszelkich warunków bezpieczeństwa. 

Źródło: nissan

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Red Bull | X-fighters | zawody

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij