auto motor i sport poleca:

Nissany do serwisu

Poleć ten artykuł:

Nissan Qashqai

W niektórych egzemplarzach modelu Primastar stwierdzono wadę polegającą na możliwości pęknięcia łącznika linki hamulca postojowego i jej wysunięcia się z łącznika. W przypadku wystąpienia takiego zdarzenia hamulec postojowy przestanie działać.

Natomiast w modelach Note, Qashqai oraz Qashqai +2, wyposażonych w silnik K9K stwierdzono ryzyko związane z prawdopodobnym niewłaściwym montażem łącznika w układzie paliwowym filtra cząstek stałych (DPF). W niektórych sytuacjach może to skutkować wyciekiem paliwa podczas procesu regeneracji tego filtra.

Kampania serwisowa na rynku polskim dotyczy 428 samochodów Nissan Primastar oraz 8 samochodów Nissan Note. Pozostałe modele nie były dostarczane konsumentom przez Nissan Sales Central and Eastern Europe Kft. oddział w Polsce, choć mogli je oni nabyć w innych państwach.

Właściciele aut zakupionych w oficjalnej sieci sprzedaży w naszym kraju zostaną listownie zaproszeni do serwisów w celu dokonania bezpłatnego sprawdzenia i ewentualnej wymiany lub naprawy wadliwych elementów samochodu.

Źródło: Moto Target

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 050 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Note | Primastar | Qashqai | Qashqai+2 | akcja serwisowa | UOKiK

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij