Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nissany do serwisu

Nissan Qashqai Nissan Qashqai

W niektórych egzemplarzach modelu Primastar stwierdzono wadę polegającą na możliwości pęknięcia łącznika linki hamulca postojowego i jej wysunięcia się z łącznika. W przypadku wystąpienia takiego zdarzenia hamulec postojowy przestanie działać.

Natomiast w modelach Note, Qashqai oraz Qashqai +2, wyposażonych w silnik K9K stwierdzono ryzyko związane z prawdopodobnym niewłaściwym montażem łącznika w układzie paliwowym filtra cząstek stałych (DPF). W niektórych sytuacjach może to skutkować wyciekiem paliwa podczas procesu regeneracji tego filtra.

Kampania serwisowa na rynku polskim dotyczy 428 samochodów Nissan Primastar oraz 8 samochodów Nissan Note. Pozostałe modele nie były dostarczane konsumentom przez Nissan Sales Central and Eastern Europe Kft. oddział w Polsce, choć mogli je oni nabyć w innych państwach.

Właściciele aut zakupionych w oficjalnej sieci sprzedaży w naszym kraju zostaną listownie zaproszeni do serwisów w celu dokonania bezpłatnego sprawdzenia i ewentualnej wymiany lub naprawy wadliwych elementów samochodu.

Źródło: Moto Target

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 85 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  w Polsce kupili 21 modeli tych "uszkodzonych" aut. firma dobrze się zachwouje bo robi taka akcję serwisową i to się chwali. ja mam qq+2 i na razie po 3 tys km nic mi sie nie dzieje, chodzi jak ta lala i ma tak zostac:)
  ~drigs, 2008-11-20 23:08:32
 • avatar
  zgłoś
  A ja z tego powodu kupuję szwedzkie Volvo Nie spotkałem się jeszcze tam z jakimiś tego typu akcjami – za to non stop są jakieś akcje w ASO – zniżki na części czy na naprawy...
  ~Eweng, 2008-11-19 16:36:14
 • avatar
  zgłoś
  KTÓRA TO JUŻ WPADKA TEJ FIRMY W OSTATNICH LATACH. ROZUMIEM, ŻE NA TYM POLEGA ICH NIEZAWODNOŚĆ. DLATEGO TEŻ KUPUJĘ NIEMIECKIE AUTA.
  ~POmunista, 2008-11-18 18:49:11
 • avatar
  zgłoś
  Polski oddział Nissana powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Nissan Primastar, Note, Qashqai oraz Qashqai +2 mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.
  auto motor i sport, 2008-11-18 13:42:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij