Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa Astra – nowe dane i zdjęcia

Opel Astra Opel Astra czwartej generacji

Nie tylko na fotografiach Astra czwartej generacji to wyrośnięte auto. Mierząc 4,42 metra długości, nowy Opel jest znacznie dłuższy od pięciodrzwiowego poprzednika, mającego 4,25 metra pomiędzy przednim i tylnym zderzakiem.

Rozstaw osi zwiększył się o 71 mm, co oznacza, że teraz mierzy 2686 mm. Auto ma charakteryzować się bogatym wyposażeniem, znanym z Insigni. Na jej pokładzie znajdą się między innymi kamera rozpoznająca znaki, czy aktywne, biksenonowe reflektory przednie.

Pod maską Astry pracować będzie spora gama benzynowych i wysokoprężnych jednostek napędowych. Te pierwsze obejmą 1,4- i 1,6-litrowe silniki o mocach od 100 do 180 koni mechanicznych. Ich średnie zużycie paliwa ma być niższe o 14% w porównaniu z silnikami stosowanymi obecnie.

Turbodiesle dysponować będą pojemnością od 1,3 do 2 litrów i mocą od 95 do 160 koni mechanicznych. W ofercie pojawi się też bardziej ekonomiczna odniana ecoFLEX.

Oficjalna premiera nowego Opla Astry nastąpi na wrześniowych targach  motoryzacyjnych we Frankfurcie.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Do tej pory Opel nie udostępnił pełnych informacji na temat nowej Astry. Aż do teraz. Oto zdjęcia i podstawowe dane dotyczące tego nowego modelu auta.
    auto motor i sport, 2009-05-13 11:18:20
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij