Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowa Corsa na Facebooku – Opel robi szum?

Opel, Corsa Opel Corsa

Podobno są to zrzuty ekranowe z konfiguratora Opla dostępnego na stronie internetowej. Niestety, link do samego konfiguratora został usunięty z facebooka krótko po zamieszczeniu go przez jednego z użytkowników. Przekopanie się przez niemiecką stronę Opla też nic nie daje - nie znajdziecie tam takiej Corsy.

Czy jest to w takim razie efekt pracy zdolnego grafika, czy może sztuczka marketingowa niemieckiego producenta? Tło jest takie samo jak w konfiguratorach pozostałych modeli, a zmiany wyglądają całkiem sensownie. Auto otrzymało nowe przednie reflektory i osłonę chłodnicy, dzięki czemu stylistycznie zbliża się do Merivy i Astry. Czy faktycznie tak będzie wyglądała odświeżona Corsa? Czekamy na odpowiedź producenta.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 42 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Nie ma co robić szumu. Poczekamy na odpowiedź Opla i będzie wiadomo, choć patrząc czysto hipotetycznie, takie zmiany byłyby trafione w tym modelu.
  ~Samuraj002, 2010-11-15 12:10:42
 • avatar
  zgłoś
  Na FanPage'u Opla pojawiają się zdjęcia Corsy dorzucane przez jednego z użytkowników Facebooka. Czy przedstawiają odświeżoną Corsą? Opel milczy.
  auto motor i sport, 2010-11-15 09:32:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij