Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowa Honda CRV - tuż za rogiem

Producenci prześcigają się w pomysłach na zainteresowanie potencjalnych klientów swoimi nowymi modelami. Najprostszym sposobem jest rozbudzanie apetytu za pomocą wszelkiej maści teaserów, prezentujących fragmenty auta, kształt sylwetki, szczegóły konstrukcji, które spece od marketingu powoli dozują, by podnosić przedpremierowe napięcie. Tropem tym idzie również Honda zapowiadając nową generację modelu CR-V. Na swojej amerykańskiej stronie zamieściła zdjęcie z zapowiedzią, że nowy CR-V już nadjeżdża, z tym, że na zdjęciu nie widać go wcale. Widzimy tylko snop światła zza zakrętu, który zwiastuje nadejście nowości...

Jak będzie wyglądać i co trafi pod maskę - tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo. Plotki głoszą, że nowy CR-V będzie odrobinę mniejszy i dużo bardziej ekonomiczny niż model obecnej generacji. Prawdopodobnie pojawi się m.in. w wersji hybrydowej, ale ma być ona zarezerwowana dla rynku japońskiego i amerykańskiego. Mówi się też, że może być dostępny z trzecim rzędem siedzeń. Prawdy dowiemy się gdy auto wyjedzie zza tego zakrętu.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 113 900 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Nie ma problemu. To kiedy będziesz w Bolesławcu? A co do newsów - to tak samo jak pisać o jakiś domysłach lub informacjach niepotwierdzonych, niby bez sensu, a ja jednak lubię czytać takie rzeczy, bo wiem co się kroi i jestem lepiej doinformowany.
  ~Samuraj, 2011-06-29 10:40:14
 • avatar
  zgłoś
  ...o plamie światła na ścianie jakiegoś tunelu. Przy czym nawet na sto procent nie wiemy, czy światła należały do nowej CRVAle czy sensownie jest pisać newsy i posty o tak rzeczowym przecieku "ceerfałki", oceń Kolego sam . Z dziennikarskiej uczciwości admin to zapodał, ale z czysto obiektywnej to żadna wiadomość. Głupi przerost głupiej formy nad brakiem treściTo jak rozsiewanie plotek na agorze nie wiedzieć o kim - "ktoś napisał ostatnio "bulu" przez "u" i nadzieji" przez "ji", ale jo nie wim chto".PS. Tuż za rogiem jest... ŻUBR . Może wyskoczymy?
  airmatic, 2011-06-29 00:17:27
 • avatar
  zgłoś
  Ja staram się nie pisać bezsensownych postów.
  ~Samuraj, 2011-06-29 00:02:04
 • avatar
  zgłoś
  Hm, konkretów dla miłośników motoryzacji (i potencjalnych klientów) z tego newsa wynika tak wiele, że nawet Samurajowi nie chciało się go komentować . Cóż, trzeba ratować honor społeczności AMiS
  airmatic, 2011-06-28 23:30:25
 • avatar
  zgłoś
  Marketingowcy Hondy starają się wzbudzić zainteresowanie przed premierą kolejnej generacji modelu CR-V.
  auto motor i sport, 2011-06-28 08:25:17
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij