auto motor i sport poleca:

Nowa Mazda 6 oficjalnie

Poleć ten artykuł:

Mazda 6 Zobacz całą galerię

 Mazda premierowo zaprezentuje nowego sedana na Salonie Samochodowym w Moskwie, który odbędzie się w dniach 29 sierpnia - 9 września 2012 r.

Szóstka to już drugi z modeli Mazdy najnowszej generacji z pełnym pakietem technologii SKYACTIV, zaprojektowany zgodnie z konwencją stylizacji KODO - DUSZA RUCHU. Ponadto, jest on pierwszym modelem wyposażonym w opracowany przez Mazdę układ hamulcowy z systemem odzyskiwania energii i-ELOOP. Wprowadzenie systemu i-ELOOP wyznacza początek drugiej fazy "Building Block Strategy", czyli programu rozwijania technologii przyjaznych dla środowiska. Strategia ta zakłada kompleksowe udoskonalenia głównych podzespołów, które mają poprzedzić stopniowe wprowadzanie systemów elektrycznych w celu dalszego obniżania zużycia paliwa i emisji związków węgla.

Model, który zostanie zaprezentowany w Moskwie to sedan w specyfikacji na rynek rosyjski, wyposażony w silnik benzynowy SKYACTIV G 2.0 z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz sześciobiegową przekładnię automatyczną SKYACTIV-DRIVE.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 700 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mazda 6 | Mazda | Mazda6

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij