auto motor i sport poleca:

Nowa Micra – pierwsze szkice

Poleć ten artykuł:

Nissan Micra 2010 Zobacz całą galerię

Najpierw, w marcu 2010 roku trafi ono na rynek Tajlandii, by potem rozpocząć swoją światową ekspansję. Docelowo nowa Micra ma być sprzedawana w 150 krajach.

Według nieoficjalnych doniesień, Micra, czyli NGCC (Nissan Global Compact Car - światowe auto Nissana) ma być wytwarzana w Chinach, Indiach, Tajlandii oraz w dwóch innych krajach, których "tożsamości" na razie nie ujawniono.

Nowy model ma być napędzany 1,5-litrowym turbodieslem o mocy od 108 do 148 koni mechanicznych lub nowo opracowanymi jednostkami benzynowymi o pojemności 1.2 i 1.3 litra.

Przypomnijmy, że Micra wytwarzana jest od 1982 roku. Obecnie powstaje zaś trzecia generacja tego niewielkiego auta, zaprezentowana w 2002 roku. Dwa lata temu mały Nissan przeszedł drobny lifting, w wyniku którego zmienił się wygląd jego przedniej części, natomiast w wyposażeniu pojawiły się nowe elementy, jak radio z Bluetoothem oraz odtwarzaczem plików MP3.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 47 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Micra | nowy model | auto światowe

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij