auto motor i sport poleca:

Nowe BMW M3 (F30) w detalach

Poleć ten artykuł:

W BMW M3 po faceliftingu zastosowano wiele innowacyjnych i niespotykanych rozwiązań. Dzięki nim auto jest szybsze, mocniejsze i wydajniejsze, czyli zgodnie z obecnymi trendami. Zobacz, co zmieni się w nowym BMW.

BMW 3 F30 Facelifting

Jakiś czas temu pisaliśmy o delikatnym faceliftingu jaki przeszła Seria 3. W ślad za nią odmłodzono też najmocniejszą wersję, czyli M3. Teraz znamy jej szczegółowe dane techniczne. Przy okazji takich modyfikacji zazwyczaj zwiększa się moc i poprawia się wydajność jednostki napędowej, ale tutaj inżynierowie poszli nieco dalej.

Informacje te nie są jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia marki, tak właśnie będzie. Ale po kolei. Ulepszone materiały, udoskonalona jakość użytych we wnętrzu materiałów to wiadomo. Pod maską 3-litrowy sześciocylindrowy motor może mieć nawet 500 KM. To między innymi dzięki e-turbinie (znanej z obecnej generacji), a także wtrysk wody w kolektorze dolotowym - rozwiązanie przetestowane w safety carze M4. Wersje M3 i M4 pozostaną prawdopodobnie tylnonapędowe, ale ma pojawić się wersja 350i z silnikiem o mocy 420 KM i napędem xDrive. Auto ma pojawić się dopiero za 3 lata.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW M3 | detale

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij