auto motor i sport poleca:

Nowe BMW M4 Cabrio

Poleć ten artykuł:

Ma takie same osiągi i styl co BMW M4 Coupe, ale teraz można w nim poczuć wiatr we włosach. Do salonów wchodzi BMW M4 bez dachu, czyli cabrio.

Nowe BMW M4 Cabrio Zobacz całą galerię

Napędza go ten sam, co w M3 i M4 Coupe, 6-cylidrowy motor o mocy 431 KM. Mimo tego, że maska i błotniki są wykonane z aluminium, a wał napędowy z materiału o dziwnej nazwie CFRP (carbon-fibre-reinforced plastic), to masa M4 Cabrio, w porównaniu do coupe, wzrosła i to dość sporo. BMW M4 Cabrio jest cięższe od wersji zamkniętej aż o 253 kg. Automatycznie przekłada się to na osiągi, ale mimo wszystko M4 Cabrio zawalidrogą nie jest. Producent podaje, że M4 bez dachu rozpędza się do setki w 4,6 s, czyli o 0,3 s wolniej niż wersja zamknięta (czasy ze skrzynią manualną).

Metalowy dach składa się w 20 s i można go chować do prędkości 18 km/h. Konstrukcja składanego dachu jest 3-częściowa i dobrze wygłuszona. Jest także przygotowana do zimowej aury, co czyni beemkę zabawką całoroczną.

A ile ta zabawka kosztuje? Niemało. Ceny nowego BMW M4 Cabrio zaczynają się od 370 400 zł.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 99 800 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: nowy model | premiera | BMW | BMW M4 | Cabriolet | Cabrio

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij