Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Nowe BMW serii 5 – zajawka na wideo

BMW serii 5 (F10) BMW serii 5 (F10)

Ciekawostką jest, że premiera nowego samochodu, podobnie jak to było w przypadku Jaguara XJ, będzie transmitowana drogą internetową. Wydarzenie to będzie miało miejsce 23 listopada o godzinie 20 naszego czasu. 

Jako że nastąpi to niedługo przed rozpoczęciem się targów motoryzacyjnych w Los Angeles, można się spodziewać, iż publicznie nowa "piątka" zostanie pokazane po raz pierwszy właśnie na tej wystawie. Nie byłoby w tym w sumie nic dziwnego, ponieważ rynek amerykański jest dla BMW niezwykle ważny.

Obecna seria 5 produkowana jest w prawie niezmienionej postaci od 2003 roku i mimo początkowych kontrowersji, jakie wzbudzała jego sylwetka, uznawana jest już za samochód ponadczasowy.

Nowa "piątka" jest zaś jednym z najbardziej wyczekiwanych aut roku. Tych, którzy już nie mogą się doczekać, by ją poznać, zapraszamy do obejrzenia krótkiej zajawki wideo tego modelu.

Więcej informacji o nowym BMW serii 5 znajdzie tutaj.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Niemiecki marka ogłosiła, że długo wyczekiwana, nowa „piątka" będzie miała swoją premierę jeszcze w listopadzie i przy okazji pokazała film, przedstawiający zarys sylwetki auta.
    auto motor i sport, 2009-11-09 22:23:51
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij