Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Nowe Mitsubishi ASX od środka!

Nowy model na japońskim rynku ma być oferowany pod nazwą RVR, natomiast w Europie dostępny będzie jako ASX. Jego światowy publiczny debiut planowany jest na salon samochodowy w Genewie, który rozpocznie się 2 marca bieżącego roku od dni prasowych.

Pod względem wyglądu, ASX nawiązuje do stylu znanego z innych osobowych modeli japońskiej marki, ale w odróżnieniu od Lancera, czy Outlandera, jego nadwozie wydaje się być bardziej obłe.

Na zdjęciach katalogu można przede wszystkim poznać kształt deski rozdzielczej, która także stanowi rozwinięcie rozwiązania znanego z większego SUV-a Mitsubishi. Zegary schowane są pod wspólnym daszkiem i umieszczone w osobnych tubach, natomiast konsola środkowa zdominowana jest przez duży kolorowy wyświetlacz.

Do napędu ASX-a początkowo użyty zostanie 1,8-litrowy silnik benzynowy z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbosprężarką. Potem dołączą do niego również turbodiesle.

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 109 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Mitsubishi do tej pory zaprezentowało jedynie dwa oficjalne zdjęcia swojego nowego crossovera. Teraz do Internetu wyciekł japoński katalog tego samochodu.
    auto motor i sport, 2010-02-03 12:51:41
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij