auto motor i sport poleca:

Nowe Porsche 911 – kolejne zdjęcia

Poleć ten artykuł:

Słynna niemiecka marka szykuje kolejny nowy model. Tym razem będzie to następca modelu 911, który ma zostać zaprezentowany już w przyszłym roku.

Porsche Carrera 998 Zobacz całą galerię

Nowe auto ma być oznaczone jako 998, co jest logiczne, zważywszy na to, że obecny model określany jest mianem 997. W porównaniu z aktualnym, przednie reflektory nowego samochodu mają być umieszczone bardziej na zewnątrz i ku górze.

Lusterka wsteczne zostały przesunięte natomiast z przedniego słupka na drzwi. Na prezentowanych zdjęciach widać też boczne wloty powietrza, jak w obecnym 911 Turbo, jednak po bliższym przyjrzeniu się można stwierdzić, że stanowią one tylko sprytny kamuflaż.

Jeśli zaś przyjrzeć się tyłowi, za czarnym maskowaniem możemy dostrzec kształt tylnych świateł. 998 otrzyma te same jednostki napędowe typu bokser, co zmodernizowane w zeszłym roku 911, ale zapewne o nieco podniesionej mocy oraz opcjonalne dwusprzęgłowe skrzynie biegów typu PDK.

Źródło: Automedia

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 482 030 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Porsche | 911 | 998 | 997 | nowy model | auto zakamuflowane

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij