auto motor i sport poleca:

Nowe Renault Megane!

Poleć ten artykuł:

Renault Megane Zobacz całą galerię

Renault skrzętnie ukrywało przed wścibskimi dziennikarzami wygląd Megane trzeciej generacji, szczelnie owijając taśmą maskującą prototypy testowane w Europie, a nawet w Australii. Dwa dni temu francuski tygodnik Auto Plus opublikował zdjęcia nowej "meganki" w wersji coupe i 5-drzwiowej.

Prezentowane zdjęcie przedstawia jedną z mocniejszych wersji nowego francuskiego kompakta, który zadebiutuje jako coupe i klasyczny 5-drzwiowy hatchback na wrześniowym salonie samochodowym w Paryżu.

Jak widać Renault Megane przejmie wiele elementów stylistycznych z nowej Laguny. Niemal identyczny pas przedni i klosze lamp to tylko niektóre z nich. Ale sylwetka auta nie jest już tak awangardowa jak Megane poprzedniej generacji. Ostre linie zastąpiły modne ostatnio krągłości i uwypuklenia błotników. Z boku auto przypomina nieco Fiata Bravo (usytuowanie klamek, linia okien) oraz Kię cee'd.

Źródło: mototarget.pl

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 107 250 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3, hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | Megane

Oceń artykuł:

4,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij