auto motor i sport poleca:

Nowe X3 w drodze

Poleć ten artykuł:

BMW X3 Zobacz całą galerię

Auto zostało sfotografowane w okolicach toru Nurburgring, gdzie przechodzi obecnie testy. Jak widać na zdjęciach, nowa X-trójka będzie bardzo się różnić w stosunku do obecnego modelu.

Ludzie blisko związani z fabryką twierdzą, że auto będzie czerpało garściami ze studyjnego modelu o nazwie CS Concept. Kształt bryły nadwozia, z krótkimi zwisami z przodu i z tyłu oraz z długą maską - zostanie zachowany. Z przodu nadwozia uwagę będzie zwracać nowa, ogromna nerka BMW.

Designerzy niemieckiej marki mają też poprawić wnętrze, zarówno pod względem jakości, jak i stylu, tak by X-trójka mogła stanąć w jednym szeregu z nowiutkimi Audi Q5 i Mercedesem GLK.

Produkcja nowego auta przeniesiona zostanie do amerykańskiej fabryki BMW w Spartanburgu, gdzie budowane są X5 i X6. Pod maską auta na pewno znajdą się 3-litrowy silnik z modelu 335i oraz 2-litrowy turbodiesel o mocy 204 koni mechanicznych. Być może światło dzienne ujrzy też hybryda.

Źródło: Automedia

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 170 100 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | X3 | nowy model

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij