Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowe wersje Jaguara XKR

Jaguary XKR Black Pack i Speed Pack Jaguary XKR Black Pack i Speed Pack

Obie wersja Jaguara zadebiutują na salonie samochodowym w Genewie. Obie też napędzane są 510-konnym silnikiem V8, wspomaganym przez sprężarkę mechaniczną i wyposażonym w podwójny układ dolotowy i układ zmiennych faz rozrządu.

Auta z tym silnikiem pod maską do 100 km/h przyspieszają w czasie 4,8 sekundy i w nowych odmianach rozwijają ograniczoną elektronicznie prędkość 280 zamiast 250 km/h. XKR, debiutujący w Genewie, wyróżnia się nowym przednim dyfuzorem, większym tylnym spoilerem, a pod względem mechanicznym - udoskonalonym mechanizmem różnicowym przy tylnej osi.

Jaguar XKR Speed Pack oferowany jest w siedmiu barwach nadwozia do wyboru i porusza się na 20-calowych felgach aluminiowych o nazwie Kasuga, spomiędzy których wdzięczą się czerwone zaciski hamulcowe. W stosunku do seryjnego XKR-a, jego cena jest wyższa o 3500 funtów brytyjskich.

Angielskie coupe w odmianie Black Pack wymaga wyłożenia kolejnych 500 funtów. W jego przypadku nieco inne są felgi aluminiowe (20-calowe Kalimnos malowane na czarno), a miejsce chromowanych wstawek w nadwoziu zajęły elementy malowane na czarno. XKR Black Pack dostępny jest w trzech barwach nadwozia - białej, czerwonej oraz czarnej.

Wewnątrz obu wersji dominuje skóra, ciemne aluminium oraz ciemne i czarne drewno dębowe.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 159 900 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Na rok modelowy 2011 Jaguar przyszykował dwie specjalne odmiany modelu XKR - Speed Pack oraz Black Pack.
    auto motor i sport, 2010-02-18 10:45:11
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij