auto motor i sport poleca:

Nowe zdjęcie Fiata Toro

Poleć ten artykuł:

Włoski koncern przygotował na rynek brazylijski pickupa o nazwie Toro. Właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie prezentujące tył samochodu.

Dwa miesiące temu brazylijski oddział Fiata pokazał pierwsze zdjęcia prezentujące przednią część nadwozia modelu Toro. Teraz przyszedł czas na odsłonięcie kolejnej części włoskiego pickupa.

Zdjęcie prezentujące tylną część nadwozia zdradza, że tylna klapa została podzielona na dwie części. Będzie ona zatem otwierana na boki. Po środku rzuca się w oczy wielkie logo Fiata. Niestety nadal niewiele wiemy na temat pojemności krypy.

Na fotografii widzimy najbogatszą wersję wyposażoną we wszystkie możliwe dodatki. Na rynku brazylijskim będzie sprzedawana z silnikiem Multijet o pojemności dwóch litrów. Silnik rozwija moc 170 KM i przekazuję na na obie osie za pomocą 9-stopniowej skrzyni automatycznej. Fiat Toro w tej specyfikacji jest wyposażony w 18-calowe felgi, terenowe zawieszenie, lampy ksenonowe , czujniki parkowania oraz wiele innych dodatków.

Kompaktowy pickup pojawi się na początek w Ameryce Południowej. Produkcja samochodu odbywa się w brazylijskiej fabryce. Fiat nie podjął jeszcze decyzji, czy samochód pojawi się na rynku europejskim lub amerykańskim.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Fiat | Fiat Toro

Oceń artykuł:

2,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij