Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Nowi w F1 – Virgin Racing

Kolejny team Formuły 1 zaprezentował swój bolid. Oto Virgin VR-01 zespołu Virgin Racing.

Virgin VR-01 Virgin VR-01

Co ciekawe, nowe auto zostało zaprojektowane od początku do końca z wykorzystaniem komputerowego systemu CFD. Oznacza to, że Virgin Racing w odróżnieniu od innych zespołów ścigających się w Formule 1 nie korzystał z tunelu aerodynamicznego, czy testów pomniejszonego modelu. 

Za kierownicą nowego bolidu, który powstał w zaledwie pół roku, zasiadać będą Timo Glock oraz nowicjusz w Formule 1 - Luca di Grassi, który w 2007 roku zakończył zmagania w GP2 Series tuż za swoim kolegą z zespołu.

Pierwsze testy nowego samochodu odbyły się w deszczowy czwartek 4 lutego na torze Silverstone, natomiast w późniejszym terminie Virgin Racing dołączy do innych zespołów na testy w Jerez.

Jak na razie Virgin Racing zasłynął z jednego - z nieudanej prezentacji internetowej swojego bolidu. Zamiast relacji online, na stronie zespołu zaprezentowano jedynie zdjęcia nowego bolidu.

Może to zły dobrego początek?

 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  PRZECIEŻ TEN TEKST TO ZWYKŁA REKLAMA !!! POWINEN BYC OPATRZONY TAKIM NAGŁÓWKIEM !!! A MICHELIN SĄ NA PEWNO W CZOŁÓWCE JEŚLI CHODZI O OPONY, ALE WCALE NIE SĄ NAJLEPSZE. SZCZEGÓLNIE JEŚLI CHODZI O ZIMÓWKI. ZNACZNIE LEPSZY JEST GOODYEAR I DUNLOP. NA LATO MICHELLIN'KI SĄ LEPSZE.
  ~PEMKINSON, 2008-11-22 17:19:44
 • avatar
  zgłoś
  przesadziliście z tą kryptoreklamą
  ~dzielnicowy, 2008-11-19 15:56:02
 • avatar
  zgłoś
  Opona na pierwszy rzut oka wygląda jak kawałek czarnej gumy, z dziurą w środku. Nie wszyscy wiedzą, że dzisiejsze opony to nowoczesne cacka nafaszerowane najnowszymi technologiami i milionami euro zainwestowanymi w rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo podróżowania.
  auto motor i sport, 2008-11-17 09:49:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij