auto motor i sport poleca:

Nowy CLS oficjalnie

Poleć ten artykuł:

Mercedes, CLS Zobacz całą galerię

Możemy wreszcie przyjrzeć się nowemu CLS-owi w pełnej krasie. Nowy model jakby nabrał muskulatury w porównaniu z poprzednikiem i wygląda bardziej agresywnie. Z przodu wyposażono go w reflektory wykonane w technologii LED. W każdym z kloszy znajduje się 71 diod LED, które podzielono na trzy sektory. W górnej części znajdują się diody składające się na kierunkowskaz, w środkowej - światła drogowe, a z boku - światła mijania.

Zmian nie zabrakło również we wnętrzu. W górnej części konsoli znajduje się swego rodzaju daszek, biegnący od lewych do prawych drzwi. Pod nim znajdują się zegary i duży wyświetlacz i analogowy zegar. Większość elementów w kabinie pokryto oczywiście skórzaną tapicerką, a tam gdzie jej nie ma, znajdziemy drewno pokryte lakierem o wysokim połysku.

Mercedes nie potwierdził oficjalnie plotek mówiących o jednostkach napędowych, jakie mogą trafić do oferty. Przypuszczalnie auto będzie dostępne w wersji 250 CDI (201 KM)i 350 CDI (261 KM), a także z silnikami V6, 3.5 o mocy 301 KM oraz 4,7-litrowym V8 o mocy 429 KM. Najmocniejsze wersje mają być dostępne z napędem na 4 koła.

Premiera tego modelu będzie mieć miejsce podczas Paryskiego Salonu Samochodowego, który otworzy swe bramy dla zwiedzających 2 października.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | CLS | Paryż 2010

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij