auto motor i sport poleca:

Nowy Civic – w kamuflażu na wideo

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Dziewiąta generacja modelu pokaże się w pełnej krasie w połowie września we Frankfurcie. By przypomnieć o tej premierze Honda opublikowała kilka zdjęć i krótki materiał wideo z przedprodukcyjnym egzemplarzem, przykrytym kamuflującymi panelami. Widoczne na wideo auto przygotowano specjalnie z myślą o Europie - Civic zniknął z Japonii, a w USA sprzedawany jest jako sedan i dwudrzwiowe coupe, ale konstrukcyjnie jest to inne auto.

Zaprezentowana w przebraniu, europejska wersja nowego Civica zdaje się nie odbiegać mocno linią nadwozia od znanego nam modelu obecnej generacji. Zdaje się jednak być odrobinę dłuższa, co zapowiada więcej miejsca dla pasażerów.

Inżynierowie biorący udział przy budowie tego auta zapowiadają, że europejski Civic będzie miał sportowo-zorientowane zawieszenie, które przeprojektowano tak, by zwiększyć komfort jazdy i ułatwić panowanie nad autem. Jedną z większych nowinek, oprócz zmian w zawieszeniu, będzie wprowadzenie do oferty nowej jednostki wysokoprężnej - o pojemności mniejszej niż obecne 2,2 litra.

 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 82 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Honda | Civic | Frankfurt 2011

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij