auto motor i sport poleca:

Nowy Mercedes SL – są przecieki

Poleć ten artykuł:

Mercedes SL Zobacz całą galerię

Roadster Mercedesa jest już gotowy i za niecały miesiąc zobaczymy go podczas NAIAS w Detroit. Póki co producent pozostaje mocno tajemniczy i nie chce pokazać jak będzie wyglądało to auto. Jakiś czas temu zaprezentował tylko materiał wideo podkreślający fakt, że konstrukcja auta w 89% oparta jest o aluminium - tylko przednie słupki wykonane są ze stali o wysokiej wytrzymałości, a tylny panel - z magnezu. Dzięki temu nowy model ma być o 140 kg lżejszy od sprzedawanego obecnie.

W internecie pojawiły się wykonane prawdopodobnie telefonem komórkowym, pierwsze zdjęcia przedstawiające wybrane strony z katalogu Mercedesa. Może to też być "przeciek" przygotowany przez marketingowców Mercedesa, by zrobić trochę szumu wokół auta. Może również się okazać, że to żart zdolnego grafika. Jak auto będzie wyglądało na pewno - tego dowiemy się pewnie jeszcze przed styczniową premierą w Detroit. A póki co załączamy jeszcze wizję współpracującego z nami grafika.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes SL | Mercedes | Detroit 2012

Oceń artykuł:

4,50

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij