Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Nowy Mercedes SL – są przecieki

Roadster Mercedesa jest już gotowy i za niecały miesiąc zobaczymy go podczas NAIAS w Detroit. Póki co producent pozostaje mocno tajemniczy i nie chce pokazać jak będzie wyglądało to auto. Jakiś czas temu zaprezentował tylko materiał wideo podkreślający fakt, że konstrukcja auta w 89% oparta jest o aluminium - tylko przednie słupki wykonane są ze stali o wysokiej wytrzymałości, a tylny panel - z magnezu. Dzięki temu nowy model ma być o 140 kg lżejszy od sprzedawanego obecnie.

W internecie pojawiły się wykonane prawdopodobnie telefonem komórkowym, pierwsze zdjęcia przedstawiające wybrane strony z katalogu Mercedesa. Może to też być "przeciek" przygotowany przez marketingowców Mercedesa, by zrobić trochę szumu wokół auta. Może również się okazać, że to żart zdolnego grafika. Jak auto będzie wyglądało na pewno - tego dowiemy się pewnie jeszcze przed styczniową premierą w Detroit. A póki co załączamy jeszcze wizję współpracującego z nami grafika.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  dla mnie moc to priorytet w furachWyznacznik mało przekonujący ... .
  ~Samuraj, 2011-12-15 03:25:48
 • avatar
  zgłoś
  Airmatic to jest zupelnie inny model ) wszystko co najlepsze i najnowsze jest w nim he he dla mnie moc to priorytet w furach ))cekawe co zaprezentuje AMG uuu
  84styleFury, 2011-12-14 22:28:55
 • avatar
  zgłoś
  '84styleFury' napisał(-a):Zadziwil mnie silnik w wersji SL 500 i dostępnymi 700nm !! to wiecej jak nowa M5 ...Jak by nie patrzeć, tyle niutonometrów chyba nie jest SL-owi bardzo potrzebne - skoro naturalnym rewirem luksusowego coupe-cabrio jest cruising po bulwarze. Tym bardziej tajemnica większej pary w gwizdek u Merca zaskakuje, ale to skutek odwiecznej walki o prymat "Trzech takich" z niemieckiego świata premium. Niemniej ja nie sądzę, żeby nowa "M-piątka" nie była - zgodnie z tradycją - lepsza od poprzedniej. A czy się wysforuje na sam szczyt "wielkiej trójki"? Pytanie... Wróćmy do SL-a. Wysmuklał, stracił "kocie oczy" (lub jak kto woli, podwójne okulary), zrzucił sporo kilogramów i pozornie niewiele się zmienił. Czyli taka ewolucja typu "gabinet odnowy biologicznej"
  airmatic, 2011-12-14 21:43:34
 • avatar
  zgłoś
  jest kozacki zawsze podobaly mi sie SLe a ten pokazal ze Mercedes jest ciagle na formie zadziwil mnie silnik w wersji SL 500 i dostpenymi 700nm !! to wiecej jak nowa M5 ...
  84styleFury, 2011-12-14 20:15:13
 • avatar
  zgłoś
  Grafik się trochę pomylił, bo dzisiaj Merc pokazał oficjalne zdjęcia. Zamieszczone w newsie przecieki są zatem prawdziwe i auto właśnie tak wygląda.
  ~Samuraj, 2011-12-13 21:19:18
 • avatar
  zgłoś
  W sieci pojawiły się zdjęcia przedstawiające prawdopodobnie szczegóły z katalogu nowej Klasy SL.
  auto motor i sport, 2011-12-13 09:09:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij