Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy Opel Astra: Poznaliśmy ceny

Kilka miesięcy przed zaprezentowaniem nowego Opla Astry szerokiej publiczności na targach we Frankfurcie, ogłoszono ceny tego popularnego hatchbacka. 

fot. worldcarfans.com

Choć do publicznej premiery nowej Astry na wrześniowych targach we Frankfurcie pozostało jeszcze trochę czasu, to już dziś znamy orientacyjne ceny cieszącego się w Polsce dużym powodzeniem kompaktu.

Ceny Opla Astry na rynku niemieckim zaczynają się od poziomu 17 960 euro. Za taką kwotę nasi zachodzi sąsiedzi dostaną podstawową wersję wyposażenia z bazowym, trzycylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 1 litra i mocy 105 KM. Jednostak napędowa została w tym przypadku sparowana z pięciobiegową przekładnią manualną. Ci, którzy preferują jednak silniki diesla, będą musieli wyłożyć co najmniej 20 260 euro. Za około ponad 83,5 tys. złotych nowa Astra wyjedzie z fabryki z silnikiem 1,6 CDTI o mocy 95 KM.

Światowa premiera najnowszego wcielenia Opla Astry zaplanowana została na 15 września 2015 podczas międzynarodowych targów samochodowych we Frankfurcie nad Menem. Pierwsze egzemplarze trafią do salonów zaraz po premierze. 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 69 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3, kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Jeszcze zanim zobaczymy nowego Opla Astrę na salonie we Frankfurcie poznaliśmy ceny jego podstawowych wersji silnikowych na rynku niemieckim.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Nowy-Opel-Astra-Poznalismy-ceny,19995,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-06-16 09:53:49
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij