auto motor i sport poleca:

Nowy Opel Karl - maluch dla pięciu osób

Poleć ten artykuł:

Nowy Opel Karl otrzyma wyposażenie z aut wyższego segmentu i w nadwoziu o długości 3,68 m chce pomieścić pięć osób. Na rynek wjeżdża nowy Opel Karl.

Nowy Opel Karl Zobacz całą galerię

Karl to kolejny mały (a raczej średni) Opel w rodzinie. Niemiecka marka lubi nazywać swoje modele po imionach ludzkich. Czy jest to może zabieg ożywiania swoich aut? Tego nie wiemy. Co jest wiadome, to to, że Opel Karl w podstawowej wersji ma kosztować mniej niż 10 tys. euro.

Opel Karl otrzyma zabawki z aut klasy wyższej. Na listę wyposażenia trafią m.in. system Hill Start Assist, ułatwiający ruszanie na wzniesieniu, system ostrzegania przed niechcianą zmianą pasa, asystent parkowania, system doświetlania zakrętów, czy podgrzewana skórzana kierownica.

Pod maską Karla zagości malutki, ekologiczny silnik 1.0 ECOTEC z trzema cylindrami o mocy 75 KM. Tę jednostkę napędową opracowano specjalnie dla Karla.

Opel Karl chce być także stylowy. Do wyboru będzie 10 kolorów nadwozia oraz różne wzory felg o rozmiarach od 14 do 16 cali.

Karl do sprzedaży trafi latem 2015 roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 35 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: nowy model | Opel | Opel Karl

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij