auto motor i sport poleca:

Nowy Rolls-Royce Phantom zadebiutuje w przyszłym roku

Poleć ten artykuł:

Phantom to ikona brytyjskiej motoryzacji, jedna z najbardziej reprezentacyjnych limuzyn na świecie. Współczesna wersja legendy zadebiutowała w roku 2003 i przyszedł najwyższy czas na następce.

Rolls-Royce, Phantom,  Bespoke

Samochód ma zostać przeprojektowany i dostać nowocześniejszą stylistykę. Pytanie tylko, czy producent z Goodwood będzie na tyle odważny, by mocno zmienić współczesną ikonę marki. Plotki mówią, iż Rolls-Royce do Phantoma szykuje m.in. nowy, mniejszy grill.

W ofercie na pewno pojawi się wersja zwykła i z wydłużonym rozstawem osi. Jeśli wierzyć dziennikarzom Automobile Magazin, to Rolls-Royce wycofa z oferty wersję coupe oraz kabriolet. Duże prawdopodobieństwo jest, że Phantom bazować będzie na nowej, aluminiowej płycie podłogowej, która trafi również do nadchodzącego SUVa z Goodwood. Oczywiście pod maskę trafi jednostka pochodząca z BMW. Debiut nowego Phantoma to przyszły rok, niestety konkretna data nie została sprecyzowana.

Tagi: Rolls-Royce | Rolls-Royce Phantom | Phantom

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij