Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy Rolls-Royce Phantom zadebiutuje w przyszłym roku

Phantom to ikona brytyjskiej motoryzacji, jedna z najbardziej reprezentacyjnych limuzyn na świecie. Współczesna wersja legendy zadebiutowała w roku 2003 i przyszedł najwyższy czas na następce.

Rolls-Royce, Phantom,  Bespoke Rolls-Royce Phantom

Samochód ma zostać przeprojektowany i dostać nowocześniejszą stylistykę. Pytanie tylko, czy producent z Goodwood będzie na tyle odważny, by mocno zmienić współczesną ikonę marki. Plotki mówią, iż Rolls-Royce do Phantoma szykuje m.in. nowy, mniejszy grill.

W ofercie na pewno pojawi się wersja zwykła i z wydłużonym rozstawem osi. Jeśli wierzyć dziennikarzom Automobile Magazin, to Rolls-Royce wycofa z oferty wersję coupe oraz kabriolet. Duże prawdopodobieństwo jest, że Phantom bazować będzie na nowej, aluminiowej płycie podłogowej, która trafi również do nadchodzącego SUVa z Goodwood. Oczywiście pod maskę trafi jednostka pochodząca z BMW. Debiut nowego Phantoma to przyszły rok, niestety konkretna data nie została sprecyzowana.

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>W przyszłym roku zobaczymy nowego Phantoma. Czy Rolls-Royce zmieni stylistykę flagowego modelu?</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Nowy-Rolls-Royce-Phantom-zadebiutuje-w-przyszlym-roku,20808,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-09-28 09:25:14
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij