auto motor i sport poleca:

Nowy VW Sharan po 15 latach!

Poleć ten artykuł:

Nowy VW Sharan Zobacz całą galerię

Van, mierzący 4850 mm jest dłuższy od swojego poprzednika produkowanego przez 15 lat równo o 220 mm i szerszy o 92 mm (szerokość 1902 mm). Zwiększył się także rozstaw osi - o 75 mm do długości 2920 mm, co oznacza większą ilość miejsca dla pasażerów i ich bagażu.

Bagażnik nowego Sharana mieści od 711 do 2297 litrów po złożeniu dwóch rzędów foteli, z których trzeci dostępny jest za dopłatą. Środkowe fotele można przesuwać w zakresie 160 mm i w razie potrzeby złożyć je, otrzymując w ten sposób płaską podłogę.  

Pod maską pracują silniki benzynowe o pojemności 1.4 lub 2 litrów z bezpośrednim wtryskiem paliwa i turbosprężarką. Ich moc to 140 i 200 koni mechanicznych. Identyczną liczbą konie mechanicznych pochwalić się może 2-litrowy turbodiesel TDI, oferowany w dwóch wariantach.

Tak, jak było to widać na zdjęciach szpiegowskich, nowy Sharan ma przesuwaną parę tylnych drzwi, które bardzo ułatwiają zajmowanie miejsc w drugim i trzecim rzędzie.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 147 990 PLN
Dostępne nadwozia: van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: VW | Volkswagen | Sharan | nowy model | Genewa 2010 | targi motoryzacyjne

Oceń artykuł:

4,30

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij