Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy maluch Suzuki

Suzuki zdradziło właśnie, jak będzie wyglądał najnowszy model tej japońskiej marki w segmencie A. Premiera już za niecały miesiąc na wystawie samochodowej w Genewie.

Suzuki Celerio

Celerio, bo tak się będzie nazywał najnowszy model Suzuki, ma być następcą Alto. Jego najmocniejszą stroną ma być, przy niewielkich rozmiarach zewnętrznych, stosunkowo przestronne wnętrze, niskie spalanie oraz najniższa w klasie emisja CO2. Jak do tej pory Suzuki nie zdradziło jednak żadnych danych technicznych swojej nowości. Na te najprawdopodobniej przyjdzie nam poczekać do marcowych targów w Genewie, gdzie pokazana zostanie europejska specyfikacja modelu.

Suzuki Celerio powstał na bazie koncepcyjnego modelu A:Wind, który pokazany został pod koniec minionego roku na wystawie samochodowej w New Delhi.

Japońska nowość na rynku zadebiutuje jeszcze w tym roku. Poza Europą Suzuki Celerio będzie dostępne również na kontynencie azjatyckim.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 39 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Zobaczymy czy faktycznie będzie takie oszczędne, no i tanie bo w Europie jest sporo małych samochodów, w ciekawych cenach jak Panda Citigo UP czy teraz nowe Twingo, wyglądem napewno nie zachwyca

  wasyl, 2014-02-18 19:07:27
 • avatar
  zgłoś
  Suzuki zdradziło właśnie, jak będzie wyglądał najnowszy model tej japońskiej marki w segmencie A. Premiera już za niecały miesiąc na wystawie samochodowej w Genewie.Zobacz artykuł
  auto motor i sport, 2014-02-06 15:19:36
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij