auto motor i sport poleca:

Nowy model w gamie Nissana – Juke!

Poleć ten artykuł:

Nissan Juke Zobacz całą galerię

Sprzedaż nowego samochodu ma się rozpocząć w październiku bieżącego roku, a publiczna premiera auta nastąpi na salonie samochodowym w Genewie.

Juke ma stanowić alternatywę w stosunku dla tradycyjnych hatchbacków i ma być czwartym crossoverem Nissana w jego europejskiej ofercie. Auto, dla którego inspiracją był koncepcyjny Qazana, ma plasować się między Notem a Qashqaiem.

"Wiemy, że mnóstwo klientów poszukuje samochodu, który oferowałby atrakcyjne wzornictwo, dobre właściwości jezdne, przyjemność z jazdy, technologie przyjazne dla użytkownika, a jednocześnie był praktyczny i wygodny. To właśnie będą atuty modelu Juke, które pozwolą mu zająć niezagospodarowaną niszę na rynku europejskim" - powiedział Simon Thomas, wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Nissan.

Juke będzie produkowany obok modeli Qashqai, Qashqai+2 i Note w fabryce Nissana w Sunderland w Wielkiej Brytanii. Więcej informacji o nowym modelu zostanie podanych w dniu 10 lutego bieżącego roku.

W galerii obok znajdziecie zdjęcie zapowiadające Juke'a oraz fotografie koncepcyjnego modelu Qazana. 

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 70 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Nissan | Qazana | Juke | nowy model | crossover | Qashqai

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij