Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Nowy sedan Volkswagena

Volkswagen Volkswagen "New Midsize Sedan"

New Midsize Sedan - tak roboczo nazywają go amerykańskie media - ma stanąć do walki z tamtejszymi bestsellerami, takimi jak Toyota Camry czy Honda Accord. Budowany będzie w fabryce w Chattanooga i podobno będzie znacznie tańszy niż Passat. Mówi się, że cena zaczynać się ma od 20 tysięcy dolarów. Auto trafi do sprzedaży w połowie bieżącego roku, a Volkswagen chce sprzedawać je w ilości 100 tysięcy egzemplarzy rocznie. 

Podobno auto ma być skrojone specjalnie na potrzeby amerykańskiego klienta. Szerokie fotele i ultraduże podstawki na napoje, by mogli się do niego zmieścić fani stejków i Rocket Fuela?

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj' napisał(-a):A w bagażniku mini barek. Nasunęła mi się taka myśl. Zrobią amerykańskie wydanie Paska, dopasują się przez wielkie otwory na kubki, do tego zmniejszą cenę, wrzucą automat jak mówi eri i sukces murowany. Najwyraźniej sztandarowy produkt Volkswagena - Passat - tylko w Europie musi kosztować. W Ameryce przy bardziej markowym Audi robi za... Dacię. Fuj!
  airmatic, 2011-01-05 23:32:32
 • avatar
  zgłoś
  A w bagażniku mini barek. Nasunęła mi się taka myśl. Zrobią amerykańskie wydanie Paska, dopasują się przez wielkie otwory na kubki, do tego zmniejszą cenę, wrzucą automat jak mówi eri i sukces murowany.
  ~Samuraj, 2011-01-05 19:15:25
 • avatar
  zgłoś
  Samochód dla Amerykanów - szerokie fotele i ultraduże podstawki na napoje! Im chyba nie chodzi o to, żeby w samochodzie dobrze (jakkolwiek rozumieć słowo "dobrze") się jeździło, ale wygodnie obżerało. Pewnie będzie to głównie automat, więc niech jego dźwignię przeniosą na kolumnę kierownicy, a z przodu zrobią zintegorowaną kanapę. Z ewentualną małą przegródką na menu i serwetki
  eri, 2011-01-05 13:14:31
 • avatar
  zgłoś
  W Detroit zobaczyć mamy dużą, amerykańską premierę niemieckiej marki - Volkswagen zaprezentuje przygotowanego na tamten rynek średniej wielkości sedana.
  auto motor i sport, 2011-01-05 09:20:41
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij